Owner
COHEN ALAN M REV TRUST
Co-owner: NEWMAN-COHEN CONSTANCE REV TRUST
Mailing: 23 FERRIS EST RD NEW MILFORD, CT 06776
Parcels
2
Total assessed value
$664.7K
Total acreage
0.42 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 23 FERRISS EST RDMap 17 · Block 4 · Lot 28 · 101A | Map 17 · Block 4 · Lot 28 | 101A | 0.38 | $657,690 |
| FERRISS EST RDMap 17 · Block 4 · Lot 12 · 1001 | Map 17 · Block 4 · Lot 12 | 1001 | 0.04 | $7,010 |