Skip to main content

Owner

EDDY DOUGLAS B TRUST FBO

Co-owner: EDDY IRENE M TRUSTEE

Mailing: 77 WILLARD TERR STAMFORD, CT 06903

Filter map by this owner

Parcels

2

Total assessed value

$659.4K

Total acreage

4.03 ac

Absentee parcels

2 of 2

Parcels

AddressAcresValue
145 ERICKSON RDMap 7 · Lot 21 · 3203.5$385,910
15 WESTVIEW RDMap 18 · Block 2 · Lot 18 · 1010.53$273,490

Recent recorded sales

  • 15 WESTVIEW RD

    Mar 27, 1984 · EDDY THEODORE B + GRACE G

    $151,200