Owner
HALASI-KUN ADAM
Mailing: New Milford, CT
Parcels
2
Total assessed value
$12.1K
Total acreage
44.33 ac
Absentee parcels
1 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| W MEETINGHSE RDMap 85 · Lot 10 · Unit 1 · 600 | Map 85 · Lot 10 · Unit 1 | 600 | 38.33 | $10,460 |
| INDIAN TRAIL RDMap 84 · Lot 69 · 600 | Map 84 · Lot 69 | 600 | 6 | $1,640 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.