Skip to main content

Owner

MAGNER BRUCE C JR

Mailing: Gaylordsville, CT

Filter map by this owner

Parcels

3

Total assessed value

$326.9K

Total acreage

3.52 ac

Absentee parcels

1 of 3

Parcels

AddressAcresValue
34 HALL LNMap 68 · Lot 11 · 1012.1$320,810
38 HALL LNMap 68 · Lot 10 · 1000.65$5,460
HALL LNMap 68 · Lot 13 · 10020.77$630

Recent recorded sales

  • 38 HALL LN

    Jul 24, 2018 · MAGNER BRUCE C JR

    $242,000
  • 34 HALL LN

    Jul 24, 2018 · MAGNER BRUCE C JR

    $242,000
  • HALL LN

    Jul 24, 2018 · MAGNER BRUCE C JR

    $242,000