Owner
STRAITS ROCK HOMEOWNERS ASSOC INC
Co-owner: % BRIAN J WHITFIELD
Mailing: 1 ORCUTT LN GAYLORDSVILLE, CT 06755
Parcels
2
Total assessed value
$44.2K
Total acreage
69.98 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| STRAITS ROCK RDMap 61 · Lot 3 · 600 | Map 61 · Lot 3 | 600 | 68.38 | $41,960 |
| STRAITS ROCK RDMap 61 · Lot 3 · Unit OS · 1004 | Map 61 · Lot 3 · Unit OS | 1004 | 1.6 | $2,240 |
Recent recorded sales
No recorded sales on file across these parcels.