Skip to main content

Owner

WERTH, JOSEPH W + EILEEN C

Mailing: New Milford, CT

Filter map by this owner

Parcels

2

Total assessed value

$511.4K

Total acreage

1.34 ac

Absentee parcels

0 of 2

Parcels

AddressAcresValue
1 MIST HILL DRMap 3 · Block 4 · Lot 36 · Unit 2 · 101A0.91$507,070
MIST HILL DRMap 3 · Block 4 · Lot 37 · 1000.43$4,330

Recent recorded sales

  • 1 MIST HILL DR

    Aug 9, 2021 · WERTH, JOSEPH W + EILEEN C

    $575,000
  • MIST HILL DR

    Aug 9, 2021 · WERTH, JOSEPH W + EILEEN C

    $575,000