Owner
WILSON DCO III + LYDIA ANDRE
Mailing: New York, NY
Parcels
2
Total assessed value
$645.4K
Total acreage
31.66 ac
Absentee parcels
2 of 2
Parcels
| Address | MBLU | Land use | Acres | Value |
|---|---|---|---|---|
| 269 WALKER BROOK RDMap 66 · Lot 7 · 101 | Map 66 · Lot 7 | 101 | 15.1 | $454,790 |
| WALKER BROOK RDMap 66 · Lot 8 · 100 | Map 66 · Lot 8 | 100 | 16.56 | $190,610 |