Skip to main content

Parcel · Map 58 · Lot 77

10 SADDLE RIDGE RD

Owner: ANTONOPOULOS, SPYROS

Assessed value

$353,780

$272,930 bldg

Acreage

2.05 ac

$172,576 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jul 30, 2019

    ANTONOPOULOS, SPYROS

    Bk/Pg 1181/62

    $300,000
  2. Jun 6, 2000

    ARELLANO ALAN + SHARON

    Bk/Pg 0636/0934

    $304,500
  3. Sep 21, 1987

    DUMAS KEVIN L

    Bk/Pg 0378/1101

    $80,000

More on Saddle Ridge Rd

View source assessor card