Skip to main content

Parcel · Map 60 · Lot 12

GAYLORD RD

Owner: TURNQUIST ROBERT C + GAIL P

Assessed value

$7,000

Acreage

25.66 ac

$273 / ac

Land use

600

R80/R40

Year built

Owner mailing

Gaylordsville, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Gaylord Rd

View source assessor card