Skip to main content

Parcel · Map 61 · Lot 4

547 KENT RD

Owner: KULBARSH DANIEL E III

Assessed value

$246,540

$170,450 bldg

Acreage

2.61 ac

$94,460 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

Gaylordsville, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Kent Rd

View source assessor card