Skip to main content

Parcel · Map 63 · Lot 22

23 MEETINGHOUSE TER

Owner: FISHER VALERIE A

Assessed value

$309,270

$217,630 bldg

Acreage

1.7 ac

$181,924 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jul 28, 1988

    FISHER VALERIE A

    Bk/Pg 0394/0359

More on Meetinghouse Ter

View source assessor card