Skip to main content

Parcel · Map 68 · Block 4 · Lot 36

503 RIVER RD

Owner: HINZ PETER L + MARY JEAN

Assessed value

$491,220

$349,300 bldg

Acreage

2.2 ac

$223,282 / ac

Land use

101W

R80

Year built

Owner mailing

Gaylordsville, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on River Rd

View source assessor card