Assessed value
$447,360
$326,200 bldg
Acreage
4.18 ac
$107,024 / ac
Land use
101
R40
Year built
1957
828 sqft
Owner mailing
24 BRATTLE DR YARMOUTH PORT, MA 02675
Different from property address (absentee owner)
Building

- Style
- Apt/Res Garage
- Year built
- 1957
- Living area
- 828 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Wood Shingle
Recorded sales
Oct 18, 2024
— LEGULL LLC
Bk/Pg 1279/788
Jun 17, 2020
— LEGULL LLC
Bk/Pg 1196/989
Dec 17, 2018
— LEGULL LLC
Bk/Pg 1172/0468
Mar 20, 2018
— GULLIVER RALPH J JR EST OF
Bk/Pg 1160/0006
Jun 23, 1987
— GULLIVER RALPH J JR
Bk/Pg 0373/0296
More on Indian Trail Rd
2 INDIAN TRAIL RD
$403,920 · 3.06 ac
6 INDIAN TRAIL RD
$265,300 · 1.02 ac
17 INDIAN TRAIL RD
$1,136,580 · 44.97 ac
57 INDIAN TRAIL RD
$1,843,470 · 38.88 ac · Built 1950
79 INDIAN TRAIL RD
$251,910 · 40.17 ac
93 INDIAN TRAIL RD
$248,630 · 30.24 ac
105 INDIAN TRAIL RD
$343,980 · 6.02 ac
107 INDIAN TRAIL RD
$248,220 · 1.38 ac