Skip to main content

Parcel · Map 77 · Lot 49

37 BRIDLE RD

Owner: SULLIVAN DANIEL A JR + MARY ANN

Assessed value

$342,870

$242,130 bldg

Acreage

1.6 ac

$214,294 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Bridle Rd

View source assessor card