Skip to main content

Parcel · Map 77 · Lot 62

14 BRIDLE RD

Owner: BRESSON ROBERT J + WENDY L

Assessed value

$352,840

$261,520 bldg

Acreage

1.83 ac

$192,809 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Bridle Rd

View source assessor card