Skip to main content

Parcel · Map 9 · Block 4 · Lot 35

OLD TOWN PARK RD

Owner: STROL GARRETT

Assessed value

$107,310

Acreage

6.74 ac

$15,921 / ac

Land use

100

R40/R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Mar 15, 2024

    STROL GARRETT

    Bk/Pg 1271/455

    $250,000
  2. Oct 30, 2023

    PLAISTED MARTHA

    Bk/Pg 1266/1116

  3. Sep 2, 2022

    RICHMOND DAVID WILLIAM LIV TR

    Bk/Pg 1250/691

  4. Oct 7, 1976

    RICHMOND DAVID

    Bk/Pg 0249/0377

More on Old Town Park Rd

View source assessor card