Skip to main content

Parcel · Map 79 · Lot 37 · Unit 2

3 MCNULTY DR

Owner: ELIA FRANCO

Assessed value

$347,830

$264,250 bldg

Acreage

1.96 ac

$177,464 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Feb 2, 2004

    ELIA FRANCO

    Bk/Pg 0798/1193

    $310,000
  2. Jan 15, 1993

    CALDIERI RENATO E

    Bk/Pg 0465/0297

  3. May 4, 1990

    CALDIERI RENATO + DEBRA A

    Bk/Pg 0421/0627

    $70,000

More on Mcnulty Dr

View source assessor card