Assessed value
$4,000
Acreage
32.6 ac
$123 / ac
Land use
600
R80
Year built
—
Owner mailing
Southbury, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$4,000
Acreage
32.6 ac
$123 / ac
Land use
600
R80
Year built
—
Southbury, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.