Skip to main content

Parcel · Map 84 · Lot 39

14 GAFFNEY RD

Owner: GRANATO STEPHEN + LINDA A

Assessed value

$376,250

$286,930 bldg

Acreage

2.53 ac

$148,715 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Gaffney Rd

View source assessor card
14 GAFFNEY RD — New Milford Land Records