Assessed value
$94,220
Acreage
6.23 ac
$15,124 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
Owner mailing
Long Meadow Hill Brookfield, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$94,220
Acreage
6.23 ac
$15,124 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
Long Meadow Hill Brookfield, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.