Assessed value
$304,290
$229,390 bldg
Acreage
1.23 ac
$247,390 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Sep 3, 2024
— ORIA PHYLLIS A
Bk/Pg 280/709
Mar 7, 1980
— ORIA LOUIS F + PHYLLIS A
Bk/Pg 0280/0709
Assessed value
$304,290
$229,390 bldg
Acreage
1.23 ac
$247,390 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
New Milford, CT
Sep 3, 2024
— ORIA PHYLLIS A
Bk/Pg 280/709
Mar 7, 1980
— ORIA LOUIS F + PHYLLIS A
Bk/Pg 0280/0709