Assessed value
$85,680
Acreage
3.75 ac
$22,848 / ac
Land use
903
R80
Year built
—
Owner mailing
Martinsburg, WV
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$85,680
Acreage
3.75 ac
$22,848 / ac
Land use
903
R80
Year built
—
Martinsburg, WV
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.