Assessed value
$126,000
Acreage
6.25 ac
$20,160 / ac
Land use
100
R80
Year built
—
Owner mailing
New York, NY
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$126,000
Acreage
6.25 ac
$20,160 / ac
Land use
100
R80
Year built
—
New York, NY
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.