Skip to main content

Parcel · Map 44 · Lot 44 · Unit 11

21 BROADVIEW LN

Owner: FABIANO JAMELE M + GINA L

Assessed value

$367,520

$272,300 bldg

Acreage

1.43 ac

$257,007 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jun 29, 2022

    FABIANO JAMELE M + GINA L

    Bk/Pg 1246/1105

  2. Mar 18, 2011

    FABIANO THOMAS JR LIVING TRUST 4/12/2005

    Bk/Pg 1027/1108

  3. Dec 16, 2010

    FABRIANO THOMAS JR

    Bk/Pg 1022/0944

  4. Jan 26, 2007

    FABIANO THOMAS JR LIVING TRUST

    Bk/Pg 0926/0985

  5. Nov 3, 2006

    FABIANO THOMAS JR

    Bk/Pg 0919/0166

    $462,500

More on Broadview Ln

View source assessor card