Assessed value
$189,210
Acreage
1.13 ac
$167,442 / ac
Land use
967
IC
Year built
—
Owner mailing
99 ALDRICH RD NEW MILFORD, CT 06776
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$189,210
Acreage
1.13 ac
$167,442 / ac
Land use
967
IC
Year built
—
99 ALDRICH RD NEW MILFORD, CT 06776
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.