Skip to main content

Parcel · Map 14 · Block 2 · Lot 59

105 PUMPKIN HILL RD

Owner: FLECKENSTEIN JOHN F + LILLIAN C

Assessed value

$355,810

$280,910 bldg

Acreage

1.64 ac

$216,957 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Pumpkin Hill Rd

View source assessor card