Skip to main content

Parcel · Map 23 · Lot 44

44 DORWIN HILL RD

Owner: POKRYWKA LOUIS

Assessed value

$293,130

$152,880 bldg

Acreage

2.4 ac

$122,138 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Nov 10, 1993

    POKRYWKA LOUIS

    Bk/Pg 0482/0003

    $125,000

More on Dorwin Hill Rd

View source assessor card