Skip to main content

Parcel · Map 24 · Lot 10

5 HIGH MEADOW RD

Owner: ODAY CHRISTOPHER + MICHELE

Assessed value

$538,030

$414,960 bldg

Acreage

1.84 ac

$292,408 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Aug 16, 2023

    ODAY CHRISTOPHER + MICHELE

    Bk/Pg 1263/1127

  2. Oct 20, 2020

    ODAY, CHRISTOPHER

    Bk/Pg 1204/43

    $100,000
  3. Jul 30, 2020

    JOST CHRISTIANE

    Bk/Pg 1199/144

  4. Jul 16, 2020

    DIGREGORIO, VICTOR D

    Bk/Pg 1198/630

  5. Jul 16, 2020

    JOST, CHRISTINE

    Bk/Pg 1198/628

More on High Meadow Rd

View source assessor card