Assessed value
$443,520
$329,980 bldg · $6,090 land
Acreage
3.56 ac
$124,584 / ac
Land use
101
R80
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$443,520
$329,980 bldg · $6,090 land
Acreage
3.56 ac
$124,584 / ac
Land use
101
R80
Year built
—
New Milford, CT
No recorded sales on file.