Skip to main content

Parcel · Map 26 · Lot 48 · Unit 1

22 BLUEBERRY LN

Owner: MELNIKOV LEV

Assessed value

$346,220

$219,450 bldg

Acreage

35.11 ac

$9,861 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

Sherman, CT

Recorded sales

  1. Sep 19, 2025

    MELNIKOV LEV

    Bk/Pg 1293/494

  2. Jan 14, 2021

    MELNIKOV, LEV + VOLHA

    Bk/Pg 1211/160

  3. Sep 11, 2020

    MELNIKOV, LEV + VOLHA

    Bk/Pg 1201/755

  4. Feb 1, 2013

    MELNIKOV LEV + ALIZARCHYK VOLHA

    Bk/Pg 1068/0488

    $275,000
  5. May 3, 2007

    BILL GARY E

    Bk/Pg 0936/0284

    $299,000

More on Blueberry Ln

View source assessor card