Assessed value
$534,730
$164,850 bldg
Acreage
28.86 ac
$18,528 / ac
Land use
982
B1
Year built
—
Owner mailing
265 CHURCH ST FLOOR 16 NEW HAVEN, CT 06510-3029
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$534,730
$164,850 bldg
Acreage
28.86 ac
$18,528 / ac
Land use
982
B1
Year built
—
265 CHURCH ST FLOOR 16 NEW HAVEN, CT 06510-3029
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.