Skip to main content

Parcel · Map 6 · Lot 3

21 CARMEN HILL RD

Owner: PARKS KAREN K

Assessed value

$310,310

$228,480 bldg

Acreage

1.61 ac

$192,739 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Carmen Hill Rd

View source assessor card