Assessed value
$339,290
$267,820 bldg
Acreage
1.27 ac
$267,157 / ac
Land use
101
R20
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Oct 27, 2009
— BOLAND RUTH R
Bk/Pg 0400/0606
Dec 9, 1988
— BOLAND RUTH R
Bk/Pg 0400/0606
Assessed value
$339,290
$267,820 bldg
Acreage
1.27 ac
$267,157 / ac
Land use
101
R20
Year built
—
New Milford, CT
Oct 27, 2009
— BOLAND RUTH R
Bk/Pg 0400/0606
Dec 9, 1988
— BOLAND RUTH R
Bk/Pg 0400/0606