Assessed value
$62,860
Acreage
1.04 ac
$60,442 / ac
Land use
100
R20
Year built
—
Owner mailing
Danbury, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
Nov 10, 2020
— MACKO, STEVEN L
Bk/Pg 1205/904
May 6, 1980
— DEFLUMERI JOHN L + MACKO STEVEN L +
Bk/Pg 0281/0950