Skip to main content

Parcel · Map 30 · Lot 44

245 SECOND HILL RD

Owner: RUSH SUSAN B

Assessed value

$568,960

$262,150 bldg

Acreage

21.87 ac

$26,016 / ac

Land use

101

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Second Hill Rd

View source assessor card