Skip to main content

Parcel · Map 30 · Lot 66

122 OLD RIDGE RD

Owner: AGUIRRE, PAULETTE

Assessed value

$464,660

$384,790 bldg

Acreage

1.41 ac

$329,546 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Jan 19, 2021

    AGUIRRE, PAULETTE

    Bk/Pg 1211/378

    $430,000
  2. Nov 13, 2008

    CORBO SALVATORE

    Bk/Pg 0976/0754

    $389,000
  3. May 20, 1988

    KWOLYK JAMES O + CYNTHIA C

    Bk/Pg 0390/0041

    $329,900

More on Old Ridge Rd

View source assessor card