Skip to main content

Parcel · Map 30 · Lot 143 · Unit B

OLD RIDGE RD

Owner: WEBSTER BRUCE + JANET

Assessed value

$1,960

Acreage

2.34 ac

$838 / ac

Land use

100

R80

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. May 21, 2007

    WEBSTER BRUCE + JANET

    Bk/Pg 0938/0555

    $6,500
  2. Dec 6, 1977

    BABCOCK HENRY F

    Bk/Pg 0260/0804

More on Old Ridge Rd

View source assessor card