Skip to main content

Parcel · Map 31 · Lot 43

10 LANCE LN

Owner: GRAZIANO SALVATORE J + JANET P

Assessed value

$671,440

$547,820 bldg

Acreage

4.13 ac

$162,576 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Lance Ln

View source assessor card