Assessed value
$73,010
Acreage
1.04 ac
$70,202 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
Owner mailing
835 MAIN ST BRIDGEPORT, CT 06604
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$73,010
Acreage
1.04 ac
$70,202 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
835 MAIN ST BRIDGEPORT, CT 06604
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.