Skip to main content

Parcel · Map 6 · Block 2 · Lot 154

6 DAILEY RD

Owner: STEWART CHARLES R + MEGHAN L S

Assessed value

$392,000

$301,350 bldg

Acreage

1.5 ac

$261,333 / ac

Land use

101

R60

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Dec 6, 2016

    STEWART CHARLES R + MEGHAN L S

    Bk/Pg 1138/0720

    $360,000
  2. Feb 26, 2002

    GARZI JOSEPH M + BRENDA JEAN

    Bk/Pg 0695/0834

  3. May 22, 1992

    GARZI JOSEPH M + BRENDA JEAN

    Bk/Pg 0452/0276

    $35,000
  4. May 30, 1975

    LEHN CHARLES A

    Bk/Pg 0238/0610

    $110,000

More on Dailey Rd

View source assessor card