Skip to main content

Parcel · Map 36 · Block 1 · Lot 14

GLEN AYRE DR

Owner: HILLSIDE ELDERLY HOUSING INC

Assessed value

$4,052,020

$3,350,830 bldg · $150,570 land

Acreage

3.1 ac

$1,307,103 / ac

Land use

112

MR

Year built

Owner mailing

1 GLEN AYRE DR NEW MILFORD, CT 06776

Recorded sales

No recorded sales on file.

View source assessor card
GLEN AYRE DR — New Milford Land Records