Assessed value
$96,810
Acreage
4.25 ac
$22,779 / ac
Land use
904A
R40
Year built
—
Owner mailing
ASPETUCK AVE NEW MILFORD, CT 06776
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$96,810
Acreage
4.25 ac
$22,779 / ac
Land use
904A
R40
Year built
—
ASPETUCK AVE NEW MILFORD, CT 06776
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.