Skip to main content

Parcel · Map 43 · Lot 8

114 HEACOCK CROSS BRK

Owner: GABOURY GASTON

Assessed value

$266,910

$198,940 bldg

Acreage

1.23 ac

$217,000 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

Heacock Cross Brk New Milford, CT

Recorded sales

  1. Feb 2, 2004

    GABOURY GASTON

    Bk/Pg 0262/0592

  2. Feb 1, 1978

    GABOURY GASTON + DOLORES

    Bk/Pg 0262/0592

    $10,000

More on Heacock Cross Brk

View source assessor card