Skip to main content

Parcel · Map 47 · Lot 18

401 KENT RD

Owner: TITUS MARTIN E + MELISSA A

Assessed value

$279,440

$194,530 bldg

Acreage

1.47 ac

$190,095 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Kent Rd

View source assessor card
401 KENT RD — New Milford Land Records