Assessed value
$426,760
$329,140 bldg
Acreage
1.24 ac
$344,161 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
Oct 30, 1995
— HARTMAN ANN M
Bk/Pg 0525/0089
May 29, 1986
— SANCTUS INDUSTRIES INC
Bk/Pg 0346/0449
Assessed value
$426,760
$329,140 bldg
Acreage
1.24 ac
$344,161 / ac
Land use
101
R40
Year built
—
New Milford, CT
Oct 30, 1995
— HARTMAN ANN M
Bk/Pg 0525/0089
May 29, 1986
— SANCTUS INDUSTRIES INC
Bk/Pg 0346/0449