Skip to main content

Parcel · Map 50 · Block 1 · Lot 33

36 OLD PARK LN RD

Owner: MACGRADY GLENN J + MARGARET M

Assessed value

$471,030

$327,740 bldg

Acreage

10.15 ac

$46,407 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

  1. Aug 30, 1991

    MACGRADY GLENN J + MARGARET M

    Bk/Pg 0441/0534

    $336,000
  2. Dec 30, 1986

    PAPARO VINCENZO I + NANCY

    Bk/Pg 0361/0603

More on Old Park Ln Rd

View source assessor card