Assessed value
$83,020
Acreage
3.3 ac
$25,158 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$83,020
Acreage
3.3 ac
$25,158 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
New Milford, CT
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.