Assessed value
$359,660
$278,810 bldg
Acreage
1.41 ac
$255,078 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
Owner mailing
New Milford, CT
Recorded sales
May 10, 2022
— BERGMAN DAVID + DEEPA
Bk/Pg 1244/296
Nov 2, 1990
— HOLLYOAK ERIC + DOROTHY
Bk/Pg 0428/0931
Assessed value
$359,660
$278,810 bldg
Acreage
1.41 ac
$255,078 / ac
Land use
101
R60
Year built
—
New Milford, CT
May 10, 2022
— BERGMAN DAVID + DEEPA
Bk/Pg 1244/296
Nov 2, 1990
— HOLLYOAK ERIC + DOROTHY
Bk/Pg 0428/0931