Assessed value
$3,290
Acreage
1.88 ac
$1,750 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
Owner mailing
1048 NORTH TOWN AND RIVER DR FORT MYERS, FL 33919
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
No recorded sales on file.
Assessed value
$3,290
Acreage
1.88 ac
$1,750 / ac
Land use
100
R40
Year built
—
1048 NORTH TOWN AND RIVER DR FORT MYERS, FL 33919
Different from property address (absentee owner)
No recorded sales on file.