Skip to main content

Parcel · Map 62 · Lot 14

301 LONG MTN RD

Owner: LUKOVITS PETER J + GERALDINE

Assessed value

$368,830

$259,420 bldg

Acreage

6.1 ac

$60,464 / ac

Land use

101

R40

Year built

Owner mailing

New Milford, CT

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Long Mtn Rd

View source assessor card